Luxus okořeněn vůní přírody

08.03.2016 | red. | Inspirace

Pokud toužíte po pár dnech absolutního odpočinku, kde i lišky dávají dobrou noc, tak určitě nesmíte minout tento úchvatný srub. Místo, kde vás lehce omámí vůně dřeva uvnitř úchvatného interiéru a čerstvý vzduch okořeněn vůní lesa, tam venku.

Luxus okořeněn vůní přírody

Někteří mají štěstí a tento krásný srub vlastní a jiní mají to štěstí a mohou si vychutnat vše, co se v něm nabízí. A nabídka je, přátelé, opravdu lákavá. Pokud sem jedete v létě, s kapučínem v ruce si pod pergolou vychutnáte impozantní výhled na Beskydy. S myšlenkou, jak je na tom světě krásně. V zimě se tu naopak cítíte do slova jako v ruské pohádce. Při romantické procházce se v lese nadýcháte čerstvého vzduchu a už se nemůžete dočkat, až skočíte rovnou do vířivky. A pokud se zadaří, tak vám někdo třeba donese i šampaňské. Sauna je také variantou. Volba je na vás. Ale doporučuji obojí, stojí to za to.

Detaily vynecháme. Tu atmosféru musíte zkrátka zažít na vlastní kůži. A že jde cítit už od vstupních dveří. Stejně tak vůně dřeva, ta nejde přehlédnout. Ze dřeva je tady vlastně snad vše, kromě vany, umyvadla, pohovek a nádobí, přirozeně. Takže si to umíte asi představit. Zkrátka souznění s přírodou. Už abyste tam byli, říkáte si? Tak pojďte, trochu vás provedu.

Úchvatná koupelna v dolním patře nabízí královskou rohovou vanu a umyvadlo s nádherně zdobeným zrcadlem. A ne ledajakým. Při pohledu do něj uvidíte tu nejkrásnější osobu na světě, uvidíte sebe. Budete se v ní cítit vznešeně, jako na zámku. Když pak vstoupíte do společného prostoru, nevíte, kam se podívat dříve. Nábytek na zakázku je dovezen až z daleké Anglie. A kousky to jsou opravdu impozantní.

Plápolající oheň v krbu umocňuje celou atmosféru, stejně tak vysoká okna v obývacím pokoji, dávají celé místnosti punc luxusu. A pokud byste se na chvíli nudili, což je málo pravděpodobné, využijte klidně kulečníkový stůl. K hraní samozřejmě. Nebo si v kuchyni připravte něco dobrého na zub, otevřete láhev vašeho oblíbeného vína a povídejte si s přáteli u stolu. Ve srubu jsou dva. Jeden krásný, masivní v kuchyni. Dobře se na něm hrají i společenské hry. Vyzkoušeno. Nebo se pak klidně přesuňte do obývací části. Místa je tam pro všechny dost.

Je zde dbáno na každičký detail. A majitelka, která si potrpí na dokonalost, umocnila celou atmosféru andělskými křídly a věnci z peří, které vidíte zavěšené na lustrech a v oknech. Musím uznat, že tím celý interiér zjemnila a dodala mu útulnou atmosféru. Potvrzeno i těmi, co to až tak neřeší, tedy muži.

A na závěr musím ještě dodat, že se tady taky i tak trochu kouzlí. Jak to myslím? To už nechám na fantazii každého z vás. Nebo ještě lepe, přijeďte a uvidíte :-).

 

Red. - Michaela Brussová

Foto: www.luxusnisrub.cz

Doporučujeme:

IQ Kuchyně - Budete ji milovat...

Top 5 - to nejlepší

Je sexy kuchyň opravdu rudá?

Je sexy kuchyň opravdu rudá?

Pokud plánujete novou kuchyň, jistě se zabýváte...

28.11.2011

Celý článek

TIP na luxusní ložnici pro každého: inspirace z Říma

TIP na luxusní ložnici pro každého: inspirace z Říma

Nepodléhejte konvencím a udělejte si bydlení co...

22.11.2011

Celý článek

Vyhlášení soutěže

Vyhlášení soutěže "Co vše se děje v kuchyni"

Odborná porota ve složení Eva Illesová (mediální...

09.11.2011

Celý článek

Zimní zahrady – trendy a typy

Zimní zahrady – trendy a typy

I když samotný název evokuje spíše prostor,...

28.01.2016

Celý článek

Kalendář